Blaguss Az utazási irodák

Magyarországi utazási irodák:

HU-1075 Budapest, utazási iroda

Blaguss Touristik GmbH
HU-1075 Budapest, Károly körút 5
Tel.: +36 1 317 77 77
E-Mail: office@blaguss.hu
Web: www.blaguss.hu

Nyitvatartás: H-P 09:00-18:00

HU-9400 Sopron, utazási iroda

Blaguss Touristik GmbH
HU-9400 Sopron, Szinház utca 15
Tel.: +36 99 506 633
E-Mail: sopron@blaguss.hu
Web: www.blaguss.hu

Nyitvatartás: H-Cs 08:30-17:00, P 8:30-16:00

HU-9700 Szombathely, utazási iroda

Blaguss Touristik GmbH
HU-9700 Szombathely, Köszegi utca 27-31
Tel.: +36 94 508 124
E-Mail: szombathely@blaguss.hu
Web: www.blaguss.hu
Nyitvatartás: H-P 08:30-17:00


Utazási irodáink Ausztriában:
AT-1040 Bécs, utazási iroda (Központ)

Blaguss Touristik GmbH
1040 Wien, Wiedner Hauptstraße 15
Tel.: +43 (0)50655-2130

E-Mail: wien4@blaguss.at
Nyitvatartás: H-P 09:00-18:00
  Akadálymentesített

AT-1010 Bécs, utazási iroda

Blaguss Touristik GmbH
1010 Wien, Stubenring 4
Tel.: +43 (0)50655-2200
E-Mail: wien1@blaguss.at
Nyitvatartás: H-P 09:00-18:00

AT-1190 Bécs, utazási iroda

Blaguss Touristik GmbH
1190 Wien, Obkirchergasse 17
Tel.: +43 (0)50655-2300
E-Mail: wien19@blaguss.at
Nyitvatartás: H-P 09:00-18:00

AT-1220 Bécs, utazási iroda

Blaguss Touristik GmbH
1220 Wien, Schüttaustraße 4
Tel.: +43 (0)50655-2400
E-Mail: wien22@blaguss.at
Nyitvatartás: H-P 09:00-18:00

2860 Kirchschlag, utazási iroda

Blaguss Touristik GmbH
2860 Kirchschlag, Günser Straße 58
Tel.: +43 (0)50655-4100
E-Mail: kirchschlag@blaguss.at
Nyitvatartás: H-P 08:00-12:00 és 12:30-17:00
  Részben akadálymentesített

5020 Salzburg, utazási iroda (Vorderegger Reisen)

Vorderegger Reisen GmbH & Co KG
5020 Salzburg, Franz-Josef-Straße 7-9
Tel.: +43 (0)662 876544
E-Mail: salzburg@vorderegger.at 
Web: www.vorderegger.at

Nyitvatartás: H-P 09:00-18:00, Szo 09:00-12:00
  Akadálymentesített

5700 Zell am See, Reisebüro (Vorderegger Reisen)

Vorderegger Reisen GmbH & Co KG
5700 Zell am See, Schlossplatz 2
Tel.: +43 (0)6542 70016
E-Mail: zell@vorderegger.at 
Web: www.vorderegger.at

Nyitvatartás: H-P 09:00-13:00 és 14:00-18:00, Szo 09:00-12:00

7000 Eisenstadt, utazási iroda

Blaguss Touristik GmbH
7000 Eisenstadt, Colmarplatz 1
Tel.: +43 (0)50655-3200
E-Mail: eisenstadt@blaguss.at
Nyitvatartás: H-P 08:00-18:00, Szo 09:00-12:00
  Akadálymentesített

7100 Neusiedl am See, utazási iroda

Blaguss Touristik GmbH
7100 Neusiedl/See, Hauptplatz 21
Tel.: +43 (0)50655-3400
E-Mail: neusiedl@blaguss.at
Nyitvatartás: H-P 08:00-18:00, Szo 09:00-12:00

7210 Mattersburg, utazási iroda

Blaguss Touristik GmbH
7210 Mattersburg, Judengasse 15
Tel.: +43 (0)50655-3300
E-Mail: mattersburg@blaguss.at
Nyitvatartás: H-P 08:00-18:00, Szo 09:00-12:00
  Részben akadálymentesített

7350 Oberpullendorf, utazási iroda

Blaguss Touristik GmbH
7350 Oberpullendorf, Wiener Straße 26
Tel.: +43 (0)50655-3100
E-Mail: oberpullendorf@blaguss.at
Nyitvatartás: H-P 08:00-18:00, Szo 09:00-12:00
  Akadálymentesített